Posts: 9.217
Threads: 35
Joined: Jun 2004
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 2-1:1
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-1:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 3-0:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-1:3
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 0-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 3-2:1
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-1:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 1-2:2
woensdag 19 oktober 2011
Tijd Groep
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-2:2
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-2:2
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-2:2
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-1:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
And so you see children, Genghis Khan was a Mongol, not to be confused with a mongoloid, like the actor Nicholas Cage.
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Jansoe:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 0-1:2
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-1:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 2-1:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-1:3
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 0-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 0-1:2
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 2-0: 1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 1-1:3
Stille:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 1-1:3
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-0:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 2-0:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-1:3
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 0-3:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 1-1:3
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-1:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 1-2:2
Cruijff:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 1-3:2
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 3-1:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 2-1:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 2-1:1
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 1-3:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 1-2:2
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 2-0:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 0-2:2
Gittermaster:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 1-1:3
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-1:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 2-1:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-1:3
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 1-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 1-1:3
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-0:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 2-2:3
Haggie:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 0-2:2
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 3-0:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 2-0:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 2-1:1
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 1-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 1-2:1
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-0:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 2-1:1
Roffaboy:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 0-2:2
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-0:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 3-1:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-2:2
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 0-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 0-2:2
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-1:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 1-2:2
Bocaloca:
20:45 Groep A Napoli-Bayern Munchen 2-1:1
20:45 Groep A Manchester City-Villareal 2-1:1
18:00 Groep B CSKA Moskou-Trabzonspor 3-0:1
20:45 Groep B Lille-Internazionale 1-1:3
20:45 Groep C Otelul Galati-Manchester United 0-2:2
20:45 Groep C FC Basel-Benfica 3-2:1
20:45 Groep D Real Madrid-Olympique Lyon 3-1:1
20:45 Groep D Dinamo Zagreb-Ajax 1-2:2
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 9.217
Threads: 35
Joined: Jun 2004
een goed begin....
And so you see children, Genghis Khan was a Mongol, not to be confused with a mongoloid, like the actor Nicholas Cage.
Posts: 32.235
Threads: 131
Joined: Jul 2004
Napoli - Bayern is de wedstrijd!
Wat een sfeer in dat stadion.
Kan geen club tegenop.
"Hij heeft misschien nog weinig tegenstand, maar dat is wat anders. En ook niet waar trouwens".
Mooi van Isner, maar nu wel erg jammer dat Russell niet mee doet. Maar wel gunstig voor Querrey. Jammer dat Anderson niet doordrukte, maar dat kan Zeballos mooi doen.
Stunt Wawrinka zou leuk zijn, maar niet als ie vervolgens verliest van Djokovic. Maar als die dan weer verliest van Berdych, maakt het niet uit. Dus vannacht is inderdaad cruciaal.
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Nou ik ken er wel een paar hoor : ik noem Lech Poznan, Panathinaikos, Rapid Wien, Besiktas, Slask Wroclaw. Daar gaat het er nog een tikkie feller tegen aan
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 5.536
Threads: 23
Joined: Jan 2005
Gvd wat een kansen voor Amsterdam.
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Punten dinsdag:
Roffaboy 29
Bocaloca 27
Jansoe 23
Gittermaster 23
Stille 22
Cruijff 22
Haggie 15
Stand na dinsdag:
Jansoe 122
Stille 107
Bocaloca 99
Haggie 98
Roffaboy 84
Cruijff 76
Gittermaster 64
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Woensdag
Jansoe:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-1:3
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0: 1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-0: 1
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-1:3
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-1: 1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 5-0 : 1
Stille:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 2-1:1
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 2-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-2:2
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-1:3
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-1:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
Cruijff:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-1:3
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 2-1:1
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-2:2
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-0:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 3-1:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 5-0:1
Gittermaster:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-1:3
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 2-1:1
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 2-1:1
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-0:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 1-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
Haggie:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 0-1:2
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-1:3
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 0-1:2
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 1-0:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
Roffaboy:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-2:2
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-2:2
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-2:2
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 1-1:3
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-1:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
Bocaloca:
20:45 Groep E Bayer Leverkusen-Valencia 1-2:2
20:45 Groep E Chelsea-Racing Genk 3-0:1
20:45 Groep F Olympique Marseille-Arsenal 1-2:2
20:45 Groep F Olympiakos-Borussia Dortmund 1-2:2
20:45 Groep G Shaktar Donetsk-Zenit 2-1:1
20:45 Groep G FC Porto-APOEL Nicosia 2-0:1
20:45 Groep H AC Milan-BATE Borisov 2-0:1
20:45 Groep H FC Barcelona-Viktoria Plzen 4-0:1
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Woensdag:
Stille 23
Bocaloca 16
Roffaboy 15
Jansoe 13
Cruijff 13
Haggie 13
Gittermaster 12
Stand na 3 rondes:
Jansoe 135
Stille 130
Bocaloca 115
Haggie 111
Roffaboy 99
Cruijff 89
Gittermaster 76
Cruijff 89
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 4.587
Threads: 40
Joined: Sep 2004
Pffff wat een boutavond voor iedereen behalve Stille zeg....
Don't care what people say, just follow your own way.
Hattrick: Jansoe United (503329)
Posts: 23.358
Threads: 67
Joined: Jul 2004
Op zón avond komen de mensen zonder voetbalkennis opeens boven drijven :wink:
He i’m back, koploper FTM 2018!
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Zorg jij er nou maar voor dat je de inleg aan Roffaboy betaald. Heb je nog steeds niet gedaan zei ie
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 23.358
Threads: 67
Joined: Jul 2004
Dat kan idd kloppen, ook totaal niet aan gedacht!
He i’m back, koploper FTM 2018!
Posts: 4.587
Threads: 40
Joined: Sep 2004
Haggie Wrote:Op zón avond komen de mensen zonder voetbalkennis opeens boven drijven :wink:
Das dan ook weer waar :razz: :wink:
Don't care what people say, just follow your own way.
Hattrick: Jansoe United (503329)
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Deadline is dinsdag 17.30 uur
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli
20:45 Groep A Villareal-Manchester City
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou
20:45 Groep B Internazionale-Lille
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati
20:45 Groep C Benfica-FC Basel
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 1-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-3:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 3-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 1-0:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-2:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 0-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-1:3
20:45 Groep B Internazionale-Lille 1-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-1:3
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 2-0:1
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 11.670
Threads: 312
Joined: Aug 2004
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-1:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 1-1:3
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-1:3
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 2-1:1
20:45 Groep B Internazionale-Lille 3-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 3-1:1
The great old Ludwig von...
Posts: 4.587
Threads: 40
Joined: Sep 2004
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 1-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 1-1:3
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 0-1:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-1:3
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-0:1
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb2-0:2
Don't care what people say, just follow your own way.
Hattrick: Jansoe United (503329)
Posts: 3.414
Threads: 53
Joined: Sep 2004
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-3:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 2-1:1
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-0:3
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-3:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 0-1:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 2-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 0-2:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 4-0:1
Posts: 23.358
Threads: 67
Joined: Jul 2004
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 1-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 3-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-2:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 1-1:3
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 4-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 0-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb2-0:1
He i’m back, koploper FTM 2018!
Posts: 9.217
Threads: 35
Joined: Jun 2004
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 3-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 0-1:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-2:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb2-0:2
And so you see children, Genghis Khan was a Mongol, not to be confused with a mongoloid, like the actor Nicholas Cage.
Posts: 672
Threads: 5
Joined: Jan 2009
Dinsdag 1 november
Tijd Groep uitslag
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-4:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-2:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-2:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
woensdag 2 november
Tijd Groep
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 0-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 0-1:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-1:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 2-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-2:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 1-0:1
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Stille:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 1-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-3:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 3-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 1-0:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-2:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
Gittermaster:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-1:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 1-1:3
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
Jansoe:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 1-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 1-1:3
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 0-1:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
Cruijff:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-3:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 2-1:1
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-0:3
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-3:2
Haggie:720:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 1-0:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 1-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 3-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-1:3
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
Bocaloca:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-2:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 3-0:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 0-1:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-1:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
Roffaboy:
20:45 Groep E Valencia-Bayer Leverkusen 2-1:1
20:45 Groep E RC Genk-Chelsea 0-4:2
20.45 Groep F Arsenal-Olympique Marseille 2-0:1
20:45 Groep F Borussia Dortmund-Olympiakos 2-1:1
18:00 Groep G Zenit-Shaktar Donetsk 2-1:1
20:45 Groep G APOEL Nicosia-FC Porto 1-2:2
18:00 Groep H BATE Borisov-AC Milan 0-2:2
20:45 Groep H Viktoria Plzen-FC Barcelona 0-2:2
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Prima Zenit 1-0 en 7 puntjes erbij
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Leuk die blessuretijd! Tyfus Barca tyfus APOEL. Morgenmiddag komt de stand
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Cruijff 22
Gittermaster 19
Stille 16
Jansoe 13
Haggie, Boca en Roffa 12
Stand:
Jansoe 148
Stille 146
Bocaloca 127
Haggie 123
Cruijff 111
Roffaboy 111
Gittermaster 95
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Stille:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 0-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-1:3
20:45 Groep B Internazionale-Lille 1-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-1:3
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 2-0:1
Gittermaster:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-1:3
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 2-1:1
20:45 Groep B Internazionale-Lille 3-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 3-1:1
Jansoe:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-1:3
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-0:1
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 2-0:1
Cruijff:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-3:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 0-1:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 2-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 0-2:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 4-0:1
Haggie:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-2:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 1-1:3
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 4-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 0-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb2-0:1
Bocaloca:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 3-1:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 1-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 1-2:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-0:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 3-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-3:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb2-0:2
Roffaboy:
20:45 Groep A Bayern Munchen-Napoli 2-0:1
20:45 Groep A Villareal-Manchester City 0-2:2
20:45 Groep B Trabzonspor-CSKA Moskou 0-1:2
20:45 Groep B Internazionale-Lille 2-1:1
20:45 Groep C Manchester United-Otelul Galati 2-0:1
20:45 Groep C Benfica-FC Basel 2-0:1
20:45 Groep D Olympique Lyon-Real Madrid 1-2:2
20:45 Groep D Ajax-Dinamo Zagreb 1-0:1
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 19.613
Threads: 328
Joined: Oct 2007
Punten woensdag:
cruijff 30
roffaboy 26
stille en bocaloca 18
gittermaster, jansoe en haggie 15
stand:
stille 164
jansoe 163
bocaloca 145
cruijff 141
haggie 138
roffaboy 137
gittermaster 110
Zelfs hier lukt het je nog niet om top 10 te eindigen...
Posts: 23.358
Threads: 67
Joined: Jul 2004
matig weer.
He i’m back, koploper FTM 2018!
Posts: 4.587
Threads: 40
Joined: Sep 2004
Volgende ronde zet ik alvast hier neer, vanwege het feit dat ik morgen voor 17 dagen naar Curacao ga. Stukje vakantie :beerbros:
Dinsdag 22 november
20:45Groep A Napoli - Manchester City 1-1:3
20:45Groep A Bayern Munchen - Villareal 2-0:1
18:00Groep B CSKA Moskou - Lille 1-0:1
20.45Groep B Trabzonspor - Internazionale 0-2:2
20.45Groep C Otelul Galati - FC Basel 1-2:2
20.45Groep C Manchester United - Benfica 2-1:1
20.45Groep D Real Madrid - Dynamo Zagreb 4-0:1
20.45Groep D Olympique Lyon - Ajax 3-1:1
Woensdag 23 november:
20.45Groep E Bayer Leverkusen - Chelsea 1-1: 3
20.45Groep E Valencia - RC Genk 2-0:1
20.45Groep F Olympique Marseille - Olympiakos Pireaus 2-1:1
20.45Groep F Arsenal - Borussia Dortmund 3-1:1
18.00Groep G Zenit St Petersburg - Apoel Nicosia 2-1: 1
20.45Groep G Shaktar Donetsk - FC Porto 1-1:3
19.00Groep H Bate Borisov - Viktoria Plzen 2-1:1
20.45Groep H AC Milan - FC Barcelona 1-2: 2
Don't care what people say, just follow your own way.
Hattrick: Jansoe United (503329)
|